poniedziałek, 16 lipca 2018

Mischa

Ogólne Informacje 

Imię: Mischa
Wymowa: [Misza]
Wiek: Dorosły (4 lata)
Znak zodiaku: Strzelec ♐
Płeć: Wadera ♀
Orientacja: Biseksualna

Przynależność

Wataha: Dargas
Pozycja: Nergen

Wygląd 

Wysokość: 75 cm
Waga: 44kg
Budowa Ciała: Mischa jest wysoką dobrze zbudowaną waderą. Posiada umięśnione tylne łapy, które przystosowane są do skoków i szybkiego biegania. Jej postura dodaje zwinności, a długi ogon pomaga w biegu.
Umaszczenie: Futro wilczycy jest długie i gęste, utrzymane w różnych odcieniach brązu.
Oczy: Ślepia Mischy wyglądają na zmęczone, co nadaje jej charakterystycznego wyglądu. Ich kolor zdaje się wyblakły, jakby jasna zieleń została zmieszana z szarością. Jej spojrzenie jest przenikliwe, a podczas rozmowy utrzymuje częściowy kontakt wzrokowy.
Głos: Lana Del Rey
Zapach: Wadera pachnie żywicą. Jej futro często jest nią sklejone, przez co poświęca ona dużo czasu na jego pielęgnację.
Cechy Charakterystyczne: bardzo długi ogon, barwa oczu, “łezki” pod oczami, sposób chodu- zdarza jej się nie stawiać całych łap co dodaje jej lekkości

Umiejętności

Siła: Jej siła zalicza się do przeciętnych, jednak w walce stawia na swój spryt i zwinność, a nie mięśnie.
Szybkość: Dzięki swoim długim i umięśnionym łapom wadera jest stworzona do szybkiego biegania. Doskonale radzi sobie na krótkich dystansach, jest wtedy bardzo ciężko ją przegonić.
Zwinność: Jest to jej główny atut. Potrafi odnaleźć się w każdych warunkach- w gęstym lesie szybko przemyka wśród drzew lub bez problemu przeciska się przez szczeliny między skałami. Jest również bardzo dobra, jeżeli chodzi o skoki czy wspinaczkę.
Wytrzymałość: Przez swoje ograniczenia często się na siebie złości, a niemoc doprowadza ją nawet do łez. Szybko się męczy podczas długich wypraw czy dystansów- ciągle pracuje nad rozkładaniem swojej energii.

Osobowość 

Charakter: Niezadowolona mina i przenikliwe spojrzenie- na pierwszy rzut oka Mischa wygląda, jakby należała do tych, którzy tylko czekają, by móc podstawić ci łapę i śmiejąc się, patrzeć jak upadasz. Jednak nie można ufać tylko pozorom. Fakt, wadera zalicza się do narcyzów, którzy po cichu proszą się o uwielbienie, ale również potrafi dawać coś od siebie. Mischa jest doskonałą słuchaczką, co mimo wszystko nie idzie w parze z byciem dobrym pocieszycielem- wilczyca zawsze odpowiada szczerze i zgodnie ze swoimi przekonaniami co czasami może nie spodobać się odbiorcy. Zdarza jej się uśmiechać, a nawet płakać ze śmiechu- naprawdę. Uwielbia ciszę i spokój, ale co za dużo to niezdrowo, chętna jest do rozmowy, jak i wspólnego spędzania czasu. Jest to typ perfekcjonisty, jak już się za coś weźmie, chce to zrobić dokładnie do końca. Brakuje jej cierpliwości, irytuje ją gdy coś jej nie idzie, nienawidzi spóźnialstwa. Brak tej cechy powoduje również to, że nie radzi sobie w opiece nad szczeniakami, nie lubi z nimi przebywać dłużej niż godzinę, jest to dla niej zbyt męczące, woli zająć się sobą. Doskonale wie, że powinna lepiej panować nad uczuciami, czasami bardzo żałuje tego, co powiedziała lub zrobiła.

Zalety: szczera, doskonała słuchaczka, perfekcjonistka, sprytna, rozsądna, ambitna, pomocna, czuła, sprawiedliwa, stara się pozostać pozytywną
Wady: narcystyczna, niecierpliwa, nerwowa, paranoik, manipulatorka, chciwa, mściwa

Lubi: przyrodę (bardzo ją szanuje), polany, lasy, jeziora, wszystkie pory roku (w szczególności ciepłe lato), rześkie poranki, spędzać czas na przyjemnej rozmowie, wygrzewać się na słońcu, odkrywać nowe miejsca, pływać, wyprawy w góry, szczerość, wilki które wprowadzą do jej życia coś nowego, chwile spokoju, starsze od niej wilki       
Nie Lubi: owadów, intensywnych zapachów, błota, żywicy, zbyt długiej samotności, gdy coś jej nie wychodzi, braku zrozumienia, swojej bezsilności w niektórych przypadkach, krzyku, bezpodstawnego osądzania, krytyki, presji

Biografia 

Przeszłość: Mischa od szczeniaka wychowywała się w watasze Dargas, mimo to nie tu przyszła na świat. Rodzina wadery pochodziła z terenów gdzie dwie wielkie rzeki Northen i Wertun łączyły się ze sobą. Od pokoleń panowało tam stado, które czerpało z dóbr, jakimi obdarowują go wody. Władzę sprawował w nim wilk o imieniu Tarr, który za wszelką cenę próbował dorównać swoim poprzednikom. Alfa był sprawiedliwy i dobry, lecz był również ślepcem, który pogrążony w swojej ambicji nie dostrzegał intryg dziejących się tuż przed jego nosem. Dzieci Tarr’a, w tym Elsebe knuły przeciwko niemu i sobie nawzajem. Nigdy jednak żadne z nich nie doprowadziło swojego spisku do końca- watahę pochłonął ogień, członkowie stada uznali go za karę, która spłynęła na chciwe wilki. Rodzicom Mischy udało się uciec. Para wilków wędrowała kilka dni, aż w końcu ich wyczekiwana córka przyszła na świat. Wspólnie zdecydowali, że muszą poznać nową watahę, w której mała wilczyca będzie mogła się wychowywać, takim sposobem znaleźli się w Dargas. Poznali tam Astrid i Aldisa którzy byli już wilkami w podeszłym wieku, ale chętnie zajmowali się Mischą. Elsebe i Valdar nie potrafili przywyknąć do nowych zasad oraz tego, że ich życie tak bardzo się zmieniło. Postanowili powrócić do krainy rzek, jednak ich plan nie uwzględniał córki, uznali że lepiej będzie pozostawić ją pod opieką wilków z Darglas. Mischa przepłakała na myśl o rodzicach parę dni, trochę odseparowując się od reszty stada. Wszystko się zmieniło, gdy urodził się jej przyszywany kuzyn Fastar, z którym od tamtej pory spędzała każdą chwilę. Reszta młodzieńczego wieku mijała waderze na przygotowywaniu się jak najlepiej do roli zwiadowcy, bardzo jej na tym zależało, więc pracowała ciężko, dając z siebie ile tylko było można. Jej starania się opłaciły. Przystąpiła do ceremonii, dostając nie tylko wymarzoną rolę w stadzie, ale również stając się jego pełnoprawnym członkiem. Dzięki tamtemu momentowi Mischa nabrała pewności siebie, więcej czasu spędza na poznawaniu innych jak i sumiennie wykonuje swoją pracę, by nie zawieść stada.

Rodzina: Elsebe (matka) Valdar (ojciec)
Pozostali: Astrid (przyszywana babcia †) Aldis (przyszywany dziadek †) Fastar (przyszywany kuzyn) 

Mischa © h-annibalus

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz